RustGamblingReviews

Vergelijken

Rust gambling sites naast elkaar vergelijken

De vergelijkingstabel zet alle tien Rust gambling sites die wij reviewen op één rij, met dezelfde data waarop we ze scoren: beoordelingen, games, betaalmethodes, supportkanalen en beperkingen. Alles komt uit onze eigen tests, voor het laatst uitgevoerd in oktober 2026.

De tabel werkt het best zodra je een shortlist hebt. Eronder laten we zien welke details de sites echt van elkaar onderscheiden en welke overal hetzelfde zijn.

Kop aan kop

vs
Kenmerk RustEasy RustClash RustyLoot Howl.gg RustBattle Bandit.Camp RustReaper RustMagic RustyPot RustChance
Score4.6/54.2/54.0/53.7/53.7/53.5/53.2/53.2/52.9/52.5/5
Vertrouwen & veiligheid9.38.58.07.57.57.06.56.56.05.0
Uitbetalingssnelheid9.48.58.07.57.57.06.56.56.05.0
Bonuswaarde8.98.07.57.07.06.56.06.05.54.5
Spelvariatie9.09.08.58.08.07.57.07.06.05.5
Gebruikservaring9.38.58.07.57.57.06.56.56.05.0
Support9.18.07.57.07.06.56.06.05.54.5
Welkomstaanbod+5% stortingsbonus3 gratis cases + 5% stortingsbonus$2.00 gratis bij aanmelding + meerInstant rakeback-boost van 25%$2.00 + 3 gratis cases$0.15 gratis bij aanmelding$0.50 gratis bij aanmelding3 gratis cases + 5% stortingsbonus$1.00 gratis bij aanmelding$0.50 gratis bij aanmelding
CodeCSGOCORNCSGOCORNNEWCORNCSGOCORNCORNNEWCORNCSGOCORNCSGOCORNCSGOCORNCSGOCORN
Opgericht2017202120222017202420212021202320172019
Min. storting$5$5$5$5$5$5$5$5$5$5
Provably fair
Opnamemethoden
Rust-skins
CS2-skins
Kaart
Cadeaubonnen
Bankoverschrijving
Bitcoin
Ethereum
Litecoin
Solana
Tether
USD Coin
Tron
XRP
BNB
Dogecoin
Spelmodi
Coinflip
Mines
Case battles
Cases openen
Roulette
Upgrader
Plinko
Jackpot
Crash
Blackjack
Wheel
Slots
Dice
Live casino
Keno
Baccarat
Limbo
BeperktUS, GBUS, GBUS, GBUS, GBUS, GBUS, GBUS, GBUS, GBUS, GBUS, GB
BezoekenBezoekenBezoekenBezoekenBezoekenBezoekenBezoekenBezoekenBezoekenBezoeken

Scroll opzij om alle sites te zien, of kies er hierboven twee om ze rechtstreeks te vergelijken.

Begin bij wat verschilt

Sommige details zijn overal gelijk, en dat is op zich al handig om te weten. In onze huidige data hebben alle tien de sites een minimale storting van $5, noemen ze hun games provably fair, vragen ze volgens hun voorwaarden geen standaard KYC en sluiten ze spelers uit de VS en het Verenigd Koninkrijk uit. Daarmee kun je geen enkele site van een andere onderscheiden.

De echte verschillen zitten in betalingen, games en support:

  • RustEasy is de enige site die CS2-skins accepteert en uitbetaalt.
  • Howl.gg is de enige met bankoverschrijvingen.
  • RustyPot heeft helemaal geen crypto, en RustChance heeft geen kaartbetaling.
  • Crash staat op vier sites, jackpot op vijf en coinflip op acht.
  • RustyPot is de enige site zonder livechat. Je kunt er terecht via e-mail en Discord.

Lees de scores in samenhang

De totaalscore is een gewogen gemiddelde, en vertrouwen en uitbetalingen vormen daar samen 46% van. Twee sites met een vergelijkbare totaalscore kunnen er op heel verschillende manieren komen, dus kijk eerst naar de cijfers voor vertrouwen en uitbetalingen. Een hoge score voor gamevariatie maakt een zwakke kassa niet goed. De volledige weging en methode staan op onze pagina over hoe wij beoordelen.

Maak je keuze kleiner

Zo gebruik je de tabel het snelst: bepaal het ene waar je niet zonder kunt, zoals een spelmodus, een betaalmethode of livechat, en schrap elke site die dat mist. Pak daarna van de overgebleven sites degene met de hoogste vertrouwensscore.

Is je must-have één specifieke game of crypto-uitbetalingen, dan doen onze ranglijsten die filtering al voor je, bijvoorbeeld de case battle-ranglijst en de cryptoranglijst. Lees voordat je ergens stort de volledige review van je favoriet in onze reviewsectie en bekijk het actuele aanbod op de pagina met bonuscodes.